Izvor: Telegraf.rs, 15.Maj.2016, 08:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Peković: Sponzori Partizana su NIS i Telekom zahvaljujući Vučiću
Predsednik Partizana Nikola Peković izjavio je da će sponzori kluba u narednoj sezoni biti "NIS" i "Telekom Srbija" čime će biti obezbeđena finansijska okosnica kluba.
Peković je u Kosovskoj Mitrovici izjavio da košarkaši Partizana uvek imaju najveće planove i da jurišaju na titule i da su, zahvaljujući predsedniku Vlade Srbije Aleksandru Vučiću, >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << dobili dva glavna sponzora, “NIS” i “Telekom Srbija”.
Peković je dodao da će saradnja sa ova dva sponzora biti realizovana u narednih petnaest dana i da će imati finansijsku okosnicu za sledeću sezonu.
Govoreći o tome u kojem takmičenju će košarkaši Partizana nastupati naredne sezone Peković je istakao da se to još ne zna i da će o tome biti doneta odluka kasnije.
- Biće tu još dosta nekih sastanaka, dosta neke priče, mi još nismo dobili zvaničan papir šta će da se desi, mislim koje ćemo takmičenje igrati. Držimo se po strani i videćemo, još neko vreme sigurno neće biti odlučeno gde ćemo naredne sezone nastupati- rekao je Peković.
Govoreći o ličnim planovima, Peković igrač Minesote Tibervulsa, kazao je da je trenutno vezan obavezama za Partizan.
Peković je kazao da će biti u Partizanu do kraja septembra, a onda će sve zavisiti od zdravlja.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija















