Partizan ubedljiv protiv Napretka

Izvor: N1 televizija, 30.Apr.2017, 18:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana savladali su Napredak sa 3:1 u 33. kolu Superlige Srbije.

Nakon prvog poluvremena bez golova, Partizan je silovito krenuo u drugom poluvremenu i već u 47. minutu poveo golom Marka Jankovića.

Janković se našao na pravom mestu u pravo vreme i iskoristio odbitak nakon šuta Leonarda za vođstvo svoje ekipe.

Izvor: You Tube

Samo deset minuta kasnije, Nebojša >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Kosović je udvostručio prednost crno-belih, a gol za 3:0 postavio je Leonardo koji je zatresao mrežu Napretka nakon fenomenalno izvedenog slobodnog udarca.

Napredak je uspeo da postigne gol u drugom minutu nadoknade vremena, a strelac je bio Filip Kasalica.

Odigrao je frajer sezonu, svaka cast. Na stranu kvalitet lige, stvarno klasa iznad. pic.twitter.com/lZ5b2GX6nX

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.