Partizan se raspucao u Rumuniji protiv Oradee

Izvor: Blic, 23.Jan.2013, 21:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan se raspucao u Rumuniji protiv Oradee

Vaterpolisti Partizana savladali su Oradeu u Rumuniji sa 10:6 (3:3, 1:1, 4:0, 2:2) u 9. kolu Lige šampiona.

Crno-beli su ovim, četvrtim trijumfom u takmičenju potvrdili drugo mesto u grupi. Posle dve četvrtine u kojima je Oradea uspešno odolevala napadima crno-belih, u trećoj su proradili svi u napadu i sa 4:0 u tom delu igre moglo se u mirniju završnicu.

Dušan Mandić postigao je četiri, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Miloš Ćuk dva gola, a po jednom su se Miloš Vukićević, Stefan Mitrović, Ivan Rackov i Đorđe Tanasković upisali u strelce.

Na tabeli grupe D vodi Seged sa 15 bodova, Partizan ima 13, Galatasaraj 7, Oradea 6 a Špandau 3.

Povezane vesti: Vujasinović: Napredovali smo, hoćemo pobedu u Rumuniji Vujasinović: Bili smo čvršći i jači od Segeda Sjajan preokret vaterpolista Partizana u pobedi nad Segedom! Desetkovani Partizan dočekuje Galatasaraj na startu vaterpolo Lige šampiona

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Vaterpolisti Partizana slavili u Oradei

Izvor: Akter, 23.Jan.2013

Vaterpolisti Partizana savladali su večeras kao gosti ekipu rumunske Oradee sa 10:6 (3:3, 1:1, 4:0, 2:2), u 8. kolu D grupe Lige šampiona

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.