Partizan savladao Čukarički u Super ligi

Izvor: Beta, 31.Okt.2021, 21:51

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 2:0, u meču 15. kola Super lige Srbije.Crno-beli su poveli u 33. minutu, golom Igora Vujačića. Slobodan udarac izveo je Miloš Jojić, a Vujačić je glavom savladao golmana gostiju Djordja Petrovića.Partizan je do kraja poluvremena postigao još jedan gol. U trećem minutu nadoknade do odbijene lopte u šesnaestercu je došao Marko Živković, koji je zatim uputio precizan šut.Na tabeli Super lige Srbije Partizan je i dalje vodeći bez poraza sa 43 boda, dok drugoplasirana Crvena zvezda ima osam bodova manje, i jednu utakmicu manje. Čukarički je treći sa 25 bodova.Partizan u sledećem kolu dočekuje novosadski Proleter, a Čukarički gostuje Voždovcu.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda