Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Jul.2021, 21:27

Partizan prošao dalje golovima Pantića i Rikarda

Fudbaleri Partizana pobedii su  slovačku Dunajsku Stredu 2:0 (1:0) na gostovanju u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Crno-beli su ukupnim rezultatom 3:0 prošsli u treću rundu, gde će im rival biti ruski Soči.

Golove za Partizan postigli su Danilo Pantić u 20. minutu i Rikardo Gomeš u 80. minutu.

Dva minuta pre drugog gola crno-belih, Dunajska je imala penal za izjednačenje, ali je golman Aleksandar Popović odbranio >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << šut Andrije Balića.

Tok utakmice

22.31 U 89.minutu još jedan žuti karton za Slovake(Nikola Esku)

22.27 U 86. minutu utakmice nova izmena u Partizanu izašli su Pantić i Rikardo,a ušli Milovanović i Pavlović

22.22 U 80.minutu Partizan vodi sa 2:0, golom Rikarda.

22.19 U 78. minutu Popović brani jedanaesterac Baliću; Rezultat ostaje isti 0:1 u korist Partizana.

22.12 U 71.minutu još jedna izmena za Partizan, izašao je Jojić, a ušao Šćekić

22.11 Sreća za Partizan, u 69.minutu Šefer pogodio stativu

22.02 Izmene u timu Partizana izašli su Marković i Natho, a ušli Jović i Holender

21.53. Drugi žuti karton za Dunajsku Stredu (Fabijan Vera)

21.51 Četvrti žuti karton za Partizan(Miloš Jojić)

21.47 Drugo poluvreme

Završeno je prvo poluvreme.

Velika šansa Partizana propuštena je u 47. minutu, Rikardo pogađa stativu.

Prvo poluvreme produženo je za 2 minuta.

U 33.minutu još jedan igrač Partizana dobija žuti karton(Pantić) ali istu kaznu dobija i fudbaler Dunajske Strede(Beskorvanji)

U 26.minutu Dunajska Streda imala je veliku šansu da izjednači ali je golman Partizana uspešno odbranio.

U 20.minutu Partizan je poveo sa 1:0 golom Danila Pantića.

U 16. minutu drugi žuti karton za Partizan(Igor Vujačić)

Neoprezan start Slobodana Uroševića i u 11. minutu prvi žuti karton za igarče Partizana.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...