Izvor: TvojPortal.com, 11.Feb.2012, 12:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan pobedio Hapoel iz Aškelona 2:0

Izvor: vesti online
Fudbaleri Partizana upisali su pobedu u poslednjoj proveri na pripremama u Izraelu. Crno-beli su bili bolji od Hapoel Aškelona rezultatom 2:0.

Izabranici Avrama Granta nisu bili efikasni u prvom poluvremenu, pa se na pauzu otišlo bez golova.

Ipak, u nastavku utakmice mrežu domaćina iz Aškelona pogađali su Medo Kamara u 59. i Stefan Babović u 68. minutu.

Crno-belima je ovo treća pobeda na pripremama u Izraelu, >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << nakon što su prethodno savladali rusku SKA Energiju sa 4:2 i domaći Makabi iz Haife sa 3:0.

Trener Avram Grant odlučio je da na ovom meču u startnu postavu vrati Medu Kamaru, koji je propustio prethodni meč jer je bio na 'hlađenju' zbog nezadovoljstva u klubu, a što je reprezentativac Sjera Leonea znao da vrati golom.