Partizan izgubio od Solnoka na početku LŠ

Izvor: Akter, 29.Okt.2015, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan izgubio od Solnoka na početku LŠ

Vaterpolisti Partizana porazom su počeli takmičenje u Ligi šampiona ove sezone, pošto su večeras na Banjici poraženi od Solnoka 9:14 (2:4, 2:4, 3:5, 2:1), u prvom kolu Grupe B

Gavril Subotić postigao je četiri gola za šampiona Srbije, a po jedan su dali Mateja Asanović, Đorđe Vučinić, Nikola Jakšić, Draško Gogov i Marko Manojlović.

Najefikasniji u Solnoku bio je Marton Vamoš sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << četiri gola.

Partizan je bolje počeo utakmicu pred oko 500 gledalaca na plivalištu Banjica, pošto je na početku vodio sa 1:0 i 2:1 i pružao je do sredine prve četvrtine jak otpor jednom od glavnih konkurenata za trofej u Ligi šampiona ove sezone.

To je, međutim, bilo sve što je mladi tim Vladimira Vujasinovića uspeo da uradi, jer je Solnok tada iskoristio veliku prednost u kvalitetu i zaigrao bolje, pre svega u odbrani, iz koje je proizašlo mnogo kontranapada.

Drugo poluvreme nije donelo veće promene. Partizan je pokušavao da napada agresivnije, ali nije mogao da prođe pored jake odbrane Solnoka, što je dovelo do novih kontri i lakih golova mađarske ekipe.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.