Partizan dobio licencu za Evropu

Izvor: B92, 18.Apr.2019, 14:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan dobio licencu za Evropu

FK Partizan rešio je probleme sa dugovanjima i dobio licencu za nastup u Evropi sledeće sezone.

Crno-beli su u jednom trenutku dugovali oko dva miliona evra, ali su uz pomoć sponzora rešili važan problem.

"Komsija za licencitranje FSS je jednoglasnom odlukom odobrila Partizanu pravo učešča u svim takmičenjima pod okriljem UEFA i u narednom izadnju Superlige. Partizan je sve svoje dugove ili izmirio ili putem reprograma rešio svoje obaveze prema >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poveriocima i zaposlenima u klubu i više nema nikakvih finansijskih prepreka", rekao je za B92 potpredsednik Partizana profesor Vladimir Vuletić.

Tim iz Humske je trenutno treći u Superligi Srbije, a u sredu je napravio veliki korak ka plasmanu u finale Kupa, minimalnom pobedom nad niškim Radničkim.

Izvesno je da će Partizan na leto igrati kvalifikacije za Ligu Evrope, i to od prvog kola.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Partizan ide u Evropu

Izvor: Vesti-online.com, 18.Apr.2019

Fudbalski klub Partizan rešio je probleme sa dugovanjima i dobio licencu za nastup u Evropi sledeće sezone...Crno-beli su u jednom trenutku dugovali oko dva miliona evra, ali su uz pomoć sponzora rešili važan problem...- Komsija za licencitranje FSS je jednoglasnom odlukom odobrila Partizanu pravo...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.