Izvor: B92, 18.Apr.2019, 14:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan dobio licencu za Evropu
FK Partizan rešio je probleme sa dugovanjima i dobio licencu za nastup u Evropi sledeće sezone.
Crno-beli su u jednom trenutku dugovali oko dva miliona evra, ali su uz pomoć sponzora rešili važan problem.
"Komsija za licencitranje FSS je jednoglasnom odlukom odobrila Partizanu pravo učešča u svim takmičenjima pod okriljem UEFA i u narednom izadnju Superlige. Partizan je sve svoje dugove ili izmirio ili putem reprograma rešio svoje obaveze prema >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poveriocima i zaposlenima u klubu i više nema nikakvih finansijskih prepreka", rekao je za B92 potpredsednik Partizana profesor Vladimir Vuletić.
Tim iz Humske je trenutno treći u Superligi Srbije, a u sredu je napravio veliki korak ka plasmanu u finale Kupa, minimalnom pobedom nad niškim Radničkim.
Izvesno je da će Partizan na leto igrati kvalifikacije za Ligu Evrope, i to od prvog kola.
Partizan ide u Evropu
Izvor: Vesti-online.com, 18.Apr.2019
Fudbalski klub Partizan rešio je probleme sa dugovanjima i dobio licencu za nastup u Evropi sledeće sezone...Crno-beli su u jednom trenutku dugovali oko dva miliona evra, ali su uz pomoć sponzora rešili važan problem...- Komsija za licencitranje FSS je jednoglasnom odlukom odobrila Partizanu pravo...





