Izvor: Vesti-online.com, 18.Apr.2019, 14:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan ide u Evropu
Fudbalski klub Partizan rešio je probleme sa dugovanjima i dobio licencu za nastup u Evropi sledeće sezone.
Crno-beli su u jednom trenutku dugovali oko dva miliona evra, ali su uz pomoć sponzora rešili važan problem.
- Komsija za licencitranje FSS je jednoglasnom odlukom odobrila Partizanu pravo učešča u svim takmičenjima pod okriljem UEFA i u narednom izadnju Superlige. Partizan je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << sve svoje dugove ili izmirio ili putem reprograma rešio svoje obaveze prema poveriocima i zaposlenima u klubu i više nema nikakvih finansijskih prepreka - rekao je potpredsednik Partizana profesor Vladimir Vuletić.
Tim iz Humske je trenutno treći u Superligi Srbije, a u sredu je napravio veliki korak ka plasmanu u finale Kupa, minimalnom pobedom nad niškim Radničkim.
Izvesno je da će Partizan na leto igrati kvalifikacije za Ligu Evrope, i to od prvog kola.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Nastavak na Vesti-online.com...


