Partizan deklasirao Špandau

Izvor: RTS, 06.Feb.2013, 20:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan deklasirao Špandau

Partizan na Banjici ubedljivo pobedio nemački Špandau sa 8:1 (2:0, 3:0, 2:0, 1:1) u meču sedmog kola Lige šampiona. Najefikasniji kod crno-belih Dušan Mandić sa dva gola. U poslednjem kolu partizan gostuje Galatasaraju.

Vaterpolisti Partizana večeras su na beogradskoj Banjici ubedljivo savladali nemački Špandau sa 8:1 (2:0, 3:0, 2:0, 1:1) u utakmici devetog kola D grupe >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Lige šampiona.

Ovim trijumfom, petim u elitnom takmičenju, izabranici Vladimira Vujasinovića osigurali su drugo mesto u grupi i lakšeg rivala na žrebu za osminu finala.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je reprezentativac Srbije Dušan Mandić sa dva pogotka.

Partizan je tokom celog meča demonstrirao veoma dobru igru u odbrani, a u završnici duela domaći vaterpolisti su imali dovoljno prostora da prirede i nekoliko ezgibicija svojim navijačima.

Partizan je tako došao do pete pobede, uz po jedan remi i poraz, i sada ima 16 bodova.

Crno-beli vaterpolisti u poslednjem kolu, koje se igra 27. februara gostuju turskom Galatasaraju u Istanbulu.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Finale Lige Šampiona

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Partizan silovit protiv gostiju iz Berlina

Izvor: NoviMagazin.rs, 06.Feb.2013

Vaterpolisti Partizana večeras su na beogradskoj Banjici ubedljivo savladali nemački Špandau sa 8:1 (2:0, 3:0, 2:0, 1:1) u utakmici devetog kola D grupe Lige šampiona.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.