PREŠAO BICIKLOM 2.400 KILOMETARA: Kraljevčanin bodrio Partizan u Moskvi

Izvor: Kurir, 14.Mar.2014, 13:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PREŠAO BICIKLOM 2.400 KILOMETARA: Kraljevčanin bodrio Partizan u Moskvi

MOSKVA - Kraljevčanin Dragan Šibalić priznao je za ruske medije da je biciklom prešao 2.400 kilometara da bi u Moskvi gledao duel CSKA i Partizana u 10. kolu faze Top 16 Evrolige.

Šibalić je bio na tribinama duela u Moskvi, a zbog >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << svoje avanture privukao je pažnju ruskih medija. Ovaj navijač nije doneo sreću crno-belima koji su poraženi od CSKA s 84:52.

Šibalić će za manje od dva meseca preći biciklom oko 7.000 kilometara kako bi gledao utakmice svog Partizana u Evroligi i pružio mu podršku zbog teške situacije u kojoj se nalazi.

On je iskoristio boravak u Moskvi da se slika s centrom CSKA i kapitenom srpske reprezentacije Nenadom Krstićem.

#cskabasket #цска @krle12 Ненад Крстич и его земляк-болельщик "Партизана", приехавший на игру на велосипеде pic.twitter.com/uq7JZzD1jB

"Ovom biciklističkom avanturom, koju sam simbolično nazvao "Crno-bela turneja", želim da pružim moralnu pordršku košarkaškom klubu Partizan i igračima, koji se nalaze u teškoj situaciji, kako zbog povreda, tako i teške finansijske situacije u kojoj se nalaze", rekao je Šibalić.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.