POTOP PARTIZANA U SRED ZEMUNELA: Zvezdini klinci napunili mrežu crno-belih do vrha!

Izvor: Kurir, 24.Apr.2016, 17:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Najpre su omladinci kluba iz Ljutice Bogdana deklasirali su ljute rivale sa 5:2, a onda su na istom mestu rutinsku pobedu zabeležili i kadeti (3:1) za duplo slavlje crveno-belih

Zvezda je u derbiju Omladinske lige Srbije u Zemunelu deklasirala Partizan i preuzela prvo mesto na tabeli, koje vodi u UEFA omladinsku Ligu šampiona

Zanimljivo, crno-beli su poveli golom Ilića u 16 minutu, ali je već >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u 23 Joveljić izjednačio Partizan je u 32 minutu ponovo došao do prednosti golom Petrova 2:1 Međutim, do kraja poluvremena Zvezda je uspela da stigne do preokreta Joveljić je ponovo izjednačio, a Cvetković sa 25 metara doneo prednost crveno-belimaPosle samo deset minuta igre u nastavku Zvezda je imala ogromnih 5:2 Joveljić je upisao het-trik, a u strelce se upisao i Luka Ilić

Zvezda sada ima 49 bodova, dok je Partizan drugi sa 48

Mesto: SC Teleoptik

Sudija: Marković Momčilo (Beograd)

Strelci: Ilić u 12', Petrov u 32' za Partizan, a Joveljić u 23' 33' 53', Ilić u 55' i Cvetković u 41' za Crvenu zvezdu

Kartoni: Stojić (Partizan), Jovanović, Platiša, Račić (Crvena zvezda)

Partizan -
Cucin, Čubrilo, Stojić, Domić, Birmančević (od 66' Avram), Dimitrić (od 55' Markušić), Čermelj (od 73' Veličković), Petrov (od 66' Kukolj), Todorović (od 54' Radojković), Ilić

Crvena zvezda - A Stanković, Tomić, Milić (od 90' Čitaković), Jovanović, F Stanković, Pejović (od 88' B Račić), Cvetković, Đurić (od 54' U Račić), Joveljić (od 89' Panović), Ilić (od 85' Platiša), Romanić (od 82' Petrović)

Posle Zvezdinih omladinaca i kadeti su naneli poraz crno-belima U derbiju 24 kola Kadetske lige Srbije bilo je 3:1 za goste

Zvezda je posle prvih 45 minuta igre imala prednost 1:0, gol je postigao Stefan Mihajlović U 62 minutu Maksimović je doneo izjednačenje crno-belimaMeđutim, u nastavku meča dominirala je ekipa trenera Koromana Stefan Mihajlović je ponovo doneo prednost svom timu, a Vukmanović u 72 minutu postavio konačan rezultat 3:1

OFK Beograd je u Kadetskoj ligi Srbije prvi na tabeli sa 54 osvojena boda i utakmicom manje, Partizan je drugi sa 51, dok je Zvezda na trećem mestu sa 47 osvojenih bodova

Sudija: Gligorević Dejan (Beograd)

Strelci: Maksimović u 80' za Partizan, a Mihajlović u 30' i 63' i Vukomanović u 75' za Crvenu zvezdu

Kartoni: Gavrić, Puzić (Crvena zvezda)