Izvor: Večernje novosti, 12.Jul.2018, 23:40

PARTIZAN OPRAVDAO ULOGU FAVORITA: Crno-beli ubedljivi protiv Rudara!

Fudbaleri Partizana pobedili su klub iz Pljevalja rezultatom 3:0. Crno-belima atmosfera na tribinama priređena kao da su kod kuće Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Nikšiću ekipu Rudara sa 3:0, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa.Strelci za Partizan bili su Marko Jevtović u 44. minutu iz jedanaesterca, Sejduba Suma u 51. i Rikardo Gomeš u 57. minutu.Revanš se igra za nedelju dana u Beogradu.Prvo poluvreme u Nikšiću nije donelo puno lepog fudbala, kao ni prilika za gol. Najbolju šansu za crno-bele propustio je Zlatan Šehović u 41. minutu, ali je Partizan na odmor ipak otišao s minimalnom prednošću.PROČITAJTE JOŠ: KRAJ: Rudar - Partizan 0:3Fudbaler Rudara Radule...
Pogledaj vesti o: Partizan