Izvor: B92, 08.Okt.2013, 12:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Neočekivana presuda, žalićemo se"
Sekretar JSD Partizan Aleksandar Obućina rekao je u izjavi za B92 da niko nije očekivao da Viši sud odluči da stadion u Humskoj pripada Ministarstvu odbrane.
"U toku nedelje sešćemo i dogovorićemo se šta i kako dalje. Prethodno će advokati analizirati materijal, a onda ćemo da odredimo koji će nam biti dalji koraci. Sedimo sa advokatima, sa ljudima koji su do sada u ime Partizana vodili proces, a svakako ćemo se žaliti", rekao je Obućina za B92.
"Nismo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ni očekivali ovakvu presudu, pošto smo bili sigurni da smo valjano uradili posao 1990. godine. Ali videćemo šta će biti kada dobijemo stručno mišljenje“, dodao je Obućina.
Viši sud u Beogradu odlučio je da stadion u Humskoj pripada Ministarstvu odbrane, a to rešenje sada je stiglo i u Humsku.
U izjavi za B92 direktor stadiona Aleksandar Stepanović kaže da je Sportsko društvo Partizan od 1990. godine zaveden kao vlasnik stadiona zvaničnim rešenjem i da tu priče nema.
"Neočekivana presuda, žalićemo se"
Izvor: B92, 08.Okt.2013
Sekretar JSD Partizan Milan Obućina rekao je u izjavi za B92 da niko nije očekivao da Viši sud odluči da stadion u Humskoj pripada Ministarstvu odbrane..."U toku nedelje sešćemo i dogovorićemo se šta i kako dalje. Prethodno će advokati analizirati materijal, a onda ćemo da odredimo koji će...





