Neočekivana presuda, žalićemo se

Izvor: B92, 08.Okt.2013, 12:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Neočekivana presuda, žalićemo se"

Sekretar JSD Partizan Milan Obućina rekao je u izjavi za B92 da niko nije očekivao da Viši sud odluči da stadion u Humskoj pripada Ministarstvu odbrane.

"U toku nedelje sešćemo i dogovorićemo se šta i kako dalje. Prethodno će advokati analizirati materijal, a onda ćemo da odredimo koji će nam biti dalji koraci. Sedimo sa advokatima, sa ljudima koji su do sada u ime Partizana vodili proces, a svakako ćemo se žaliti", >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekao je Obućina za B92.

"Nismo ni očekivali ovakvu presudu, pošto smo bili sigurni da smo valjano uradili posao 1990. godine. Ali videćemo šta će biti kada dobijemo stručno mišljenje“, dodao je Obućina.

Viši sud u Beogradu odlučio je da stadion u Humskoj pripada Ministarstvu odbrane, a to rešenje sada je stiglo i u Humsku.

U izjavi za B92 direktor stadiona Aleksandar Stepanović kaže da je Sportsko društvo Partizan od 1990. godine zaveden kao vlasnik stadiona zvaničnim rešenjem i da tu priče nema.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.