Izvor: NoviMagazin.rs, 31.Okt.2020, 20:29

Natho i Marković za pobedu Partizana protiv Mačve

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu Mačvu sa 2:0, u utakmici 13. kola Super lige Srbije.
Golove za Partizan postigli su Bibras Natho u 47. minuta sa penala i Lazar Marković u 71. minutu.
Crno-beli su prekinuli niz od tri meča bez pobede i nakon osmog trijumfa u šampionatu zauzimaju treće mesto na tabeli sa 26 bodova, odnosno imaju tri manje od drugoplasirane Vojvodine.
Na drugoj strani, Mačva je upisala šesti uzastopni poraz i poslednja je na tabeli sa samo pet osvojenih bodova.
Partizan je bio bolji rival u prvom poluvremenu, Filip Holender je već u drugom minutu pogodio stativu, nakon toga dobru...