Izvor: Glas javnosti, Beta, 08.Apr.2010, 07:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napadač na košarkaša pobegao u Mađarsku

NOVI SAD - Jedan od napadača na košarkaša Partizana Strahinju Miloševića pobegao je u Mađarsku, javila je juče lokalna novosadska televizija Apolo.

Reč je o Damiru Mihailoviću, koji je uspeo da pređe u Mađarsku, iako je policija za njim raspisala potragu, navela je TV Apolo.

Novosadska policija je ranije uhapsila Bojana Mihailovića i Gojka Ćulibrka i saopštila da traga za preostalom trojicom napadača >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Damirom Mihajlovićem, Mihajlom Smiljanićem i Goranom Bešićem.

Svi oni su osumnjičeni da su u subotu uveče ispred jednog noćnog kluba u Novom Sadu pretukli košarkaša Partizana Strahinju Miloševića.

Više javno tužilaštvo u Novom Sadu podnelo je zahtev za sprovođenje istrage protiv četiri osobe osumnjičene za nasilničko ponašanje i nanošenje teških telesnih povreda košarkašu Partizana Strahinji Miloševiću, izjavio je portparol Republičkog tužilaštva Tomo Zorić.

Zorić je  rekao da je zahtev za istragu Višem sudu u Novom Sadu podnet protiv Bojana M, Damira M, Gorana B. i Mihajla S. zbog sumnje da su u noći između subote i nedelje napali Miloševića i naneli mu teške telesne povrede.

On je precizirao da su oni osumnjičeni za krivično delo nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi u sticaju sa krivičnim delom teške telesne povrede pošto je Milošević napadnut zbog toga što je sportista, košarkaš Partizana a u vezi sa utakmicom koja je odigrana dva dana ranije.

Zahtev za sprovođenje istrage podnet je i protiv Gojka Ć. osumnjičenog za pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela.

"Više javno tužilaštvo stavilo je predlog da se svim osumnjičenima odredi pritvor. Osumnjičeni su inače i ranije činili krivična dela nasilničkog ponašanja zašta se vode krivični postupci protiv njih pred Osnovnim sudom u Novom Sadu", kazao je Zorić.

Prica se da je kosarkas dosao ispred kluba u alkoholisanom i agresivnom stanju. Bio je u pratnji grupe mladica koji su isto tako popili. Obezbedjenje kluba im je saopstilo da ne mogu da udju u klub. Tada je kosarkas poceo da vredja obezbedjenje kluba i da huska ostatak grupe na obezbedjenje. Napao je sa grupom obezbedjenje ali nije znao da su sa druge strane isto veoma spremni sportisti. Kada je izvukao deblji kraj zbog svog neprimerenog ponasanja angazovao je poznatog tatu politicara i onda je pocela hajka na obezbedjenje.

Sud treba da utvrdi da li je obezbedjenje preslo granicu nuzne odbrane ali isto tako treba da utvrdi i krivicu kosarkasa koji je napao isto. Kada se gleda sa strane kosarkas bi trebao da dobije vecu zatvorsku kaznu, naravno ako je ovo tacno.

Nemas pojma, rapitaj se malo po novom sadu ko su ti izbacivaci pa ce ti sve biti jasno...lako je praviti se pravnik...izadji malo na ulicu da zivis....

100% tacno ta dvojica su dva brata debila koju je neko dok su bili mali tukao kao volove u kupusu ,pa je taj kompleks proradio kasnije kod njih i oni sada to rade gde god stignu i vide da mogu da bi se to culo nadaleko....kao to sto rade kontaju da im dize rejting i ugled!!!! Cuvena braca Mihajlovic,naravno cuvena popatoloskoj psihozi,ljudi koji uzivaju u tome da ih se neko boji!! E TO JE PRAVA ISTINA!!!!

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.