Izvor: JužneVesti.com, 26.Okt.2022, 17:05
Nais na ”Čairu” protiv vicešampiona Evrope
Vaterpolisti Naisa večeras od 20 sati u bazenu ”Čair” imaće najteži mogući zadatak, pošto će im protivnik u 3. kolu Superlige biti Novi Beograd, jedan od najskupljih timova i aktuelni vicešampion Evrope.
Niški tim nakon dva odigrana kola u prvenstvu ima jedan osvojen bod, pošto je na startu Superlige duel sa Vojvodinom završen nerešenim rezultatom (9:9), dok su u 2. kolu u Beogradu poraženi od Partizana (15:7).
I šampion >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << države u meč ulazi sa porazom u prethodnoj rundi, kada je od njih u derbiju bio bolji kragujevački Radnički, pa će u Nišu sigurno pokušati da se iskupe za taj nesupeh.
Uloga favorita pred meč se i ne postavlja, a niški vateprolisti pokušaće da poprave utisak iz prošle sezone, kada su doživeli dva vrlo ubedljiva poraza.
Ulaz na bazen ”Čair” biće slobodan.
Pogledaj vesti o: Partizan, Kragujevac







