Na prijateljski meč Partizan – AEK za 600 dinara

Izvor: B92, 17.Sep.2019, 20:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na prijateljski meč Partizan – AEK za 600 dinara

Košarkaši Partizana ugostiće grčki AEK u prijateljskoj utakmici zakazanoj za četvrtak od 18.00 u Štark areni.

Nakon trijumfa na turnirima u Poljskoj i Rumuniji, kao i pobedama u prijateljskim mečevima protiv Sloge i Darušafake, crno-beli će po prvi put ove sezone izaći na parket Štark Arene pred svojim navijačima.

Ovo će biti poslednji pripremni meč crno-belih pred ABA Superkup u Zagrebu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Za ovu utakmicu važiće sezonske ulaznice, a prodaja pojedinačnih karata počinje u sredu, 18. septembra od 10 časova i odvijaće se na sledećim mestima:

- Ticketline Novi Beograd, Bulevar Milutina Milankovića 1 (iza Medigrup bolnice), sreda od 10 do 18 časova.

- Ticketline Novi Beograd, Bulevar Milutina Milankovića 1 (iza Medigrup bolnice), četvrtak od 10 do 17 časova.

- Blagajna Štark Arene sa južne strane (kod autoputa) od 15 časova do početka utakmice.

Ulaz u Štark arenu biće otvoren za gledaoce u 16:30.
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.