Mladost slavila u goleadi pred Partizan, Pazarci posle Zvezde savladali i Jagodinu

Izvor: Blic, 13.Apr.2015, 17:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mladosti pobedili su Voždovac sa 3:2, dok je Novi Pazar savladao Jagodinu na gostovanju sa 3:1, u 22. kolu Jelen Superlige.

Iako je Mladost vodila sa 2:0 već u 20. minutu, Odita je doneo izjednačenje Voždovcu, koji ipak nije došao makar do boda na teškom gostovanju. Za to se pobrinuo Frajdej u samoj završnici utakmice, za trijumf pred gostovanje Partizanu 18. aprila.

Posle istorijskog trijumfa nad Crvenom zvezdom, Novi Pazar je zabeležio i četvrti uzastopni >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << prvenstveni trijumf, na gostovanju Jagodini. Vođstvo je doneo Radivojević u 20. minutu, "ćurani" su preko Đurića sa bele tačke izjednačili, ali je autogol Mihajlovića trasirao put Pazarcima ka pobedi, potvrđenoj pogotkom Kecapa u 91. minutu.