OFK Beograd - Partizan 0:0

Izvor: RTS, 13.Apr.2015, 16:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli sa dosta samopouzdanja dočekuju meč 22. kola Superlige protiv OFK Beograda, posebno posle dobre igre u Jagodini i plasmana u finale nacionalnog Kupa.
16.17 - Poluvreme, rezultati: Mladost - Voždovac 2:1, Jagodina - Novi Pazar 0:1.
16.16 - Gool. Partizan vodi protiv OFK Beograda sa 1:0. Strelac je Andrija Živković u 16. minutu.
16.08 - Gool. Voždovac >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je smanjio prednost Mladosti na 2:1. Strelac je Obiora u 36. minutu
16.00 -  Počeo  je meč na Karaburmi, igraju OFK Beograd i Partizan.
15.53 -  Gool! Mladost povećava prednost na 2:o. Strelac je Gavrić u 21. minutu.

15.52 - Gool! Novi Pazar vodi protiv Jagodine sa 1:0. Strelac je bio Radivojević u 20. minutu.
15.40 - Gool! Mladost vodi protiv Voždovca sa 1:0. Strečac je bio Jovanović u 5. minutu.
15.30 - Počele su utakmice u Jagodini i Lučanima,igraju: Jagodina - Novi Pazar i Mladost - Voždovac.

"Mi smo uvek pod imperativom pobede i obaveze da navijačima pružimo još jednu dobru partiju. Ulazimo u meč na krilima pobede u Jagodini, imamo obavezu da odigramo maksimalno skoncentrisano i izborimo se za još jednu pobedu. Verujem da imamo kvalitet za to", rekao je Milinković na konferenciji za medije na stadionu u Humskoj.
On je dodao da nema kadrovskih problema i da su svi osim povređenog Miloša Ostojića spremni za meč.
"OFK Beograd igra dobro ove godine, imaju mladu i poletnu ekipu, osvojili su dosta bodova, što kod nas izaziva oprez i puno respekta. Reč je o školovanoj ekipi, znaju da igraju fudbal i naprave problem protivniku. Verujem da ćemo se dobro spremiti za meč, odgovoriti njihovom kvalitetu i nametnuti svoj stil igre", rekao je Milinković.
Štoper Partizana Branko Ilić upozorio je da "romantičari" imaju dobar tim.
"Bolji su kao tim nego kao pojedinci. Međutim, cilj je jasan, znamo šta hoćemo, učinićemo sve što je u našoj moći da odigramo bolje nego prošli meč i zabeležimo pobedu. Nadam se da ćemo uveseliti navijače", rekao je Ilić.
Utakmica OFK Beograda i Partizana proglašena je za meč visikog rizika i biće odigrana u ponedeljak od 16 sati na stadionu Obilića na Vračaru.
U preostalim utakmicama 22. kola u ponedeljak se sastaju Jagodina–Novi Pazar, Mladost–Voždovac, OFK Beograd–Partizan i Čukarički–Rad.
Crvena zvezda–Borac 3:1 (Jović 11, 50, Lazović 66. penal – Krunić 80)
Radnički Niš–Spartak 1:0 (Đuričković 12)
Radnički Kragujevac–Donji Srem 0:0
Napredak–Vojvodina 1:0
Tabela: Partizan 50 bodova, Crvena zvezda 48, Čukarički 40, Vojvodina 37, Novi Pazar 33, OFK Beograd 32, Rad 31, Jagodina 30, itd.
Pogledaj vesti o: Partizan