Izvor: Sportske.net, 11.Maj.2016, 13:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mihajlović ponosan zbog Muslinovog poziva
Krilni fudbaler Partizana Nemanja Mihajlović rekao je da se oseća ponosnim zbog poziva u "A" selekciju reprezentacije Srbije koji mu je Slavoljub Muslin uputio u utorak.
Najbolji fudbaler Partizana u prolećnom delu sezone Nemanja Mihajlović nagrađen je pozivom u "A" selekciju reprezentacije Srbije koji mu je u utorak uručio Slavoljub Muslin.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
Spekulisalo se prethodnih dana da će novi selektor pozvati Mihajlovića u državni tim što se na kraju i dogodilo, pa mladom fudbaleru nije ostalo ništa nego da prizna da se oseća počastvovano i ponosno.
"Čast mi je što sam se našao na spisku selektora Muslina. To je svakako motiv više za mene da nastavim da radim i trudim se na terenu. Od malena sam sanjao da igram za najjači tim svoje zemlje, ali se nisam opterećivao vremenom kada će poziv da dođe. Na sreću, desilo se brzo i ponosan sam zbog toga" rekao je Mihajlović za "Sport".
Brzonogi prvotimac crno-belih večeras će prvi put u karijeri imati priliku da igra za trofej pošto Partiizan nastupa u finalu Kupa protiv Javor Matisa.
Šansu za debi u dresu sa državnim grbom Nemanja Mihajlović će imati krajem maja i početkom juna kada "Orlovi" igraju kontrolne mečeve sa Kiprom, Izraelom i Rusijom.














