Leonardo projektilom ponovo doneo tri boda Partizanu (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 25.Sep.2016, 19:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Leonardo "projektilom" ponovo doneo tri boda Partizanu (VIDEO)

Fudbaleri Partizana nastavljaju da nižu pobede pošto su i u meču 10. kola Superlige osvojili tri boda savladavši Metalac u Gornjem Milanovcu sa 1:0 golom Leonarda u 61. minutu.

Bio je Partizan bolji rival u ovom meču, ali do pogotka brazilskog veziste nije uspevao da dođe do šanse koja se svrstava u stoodstotne. Tada je, kao i u "večitom derbiju" Leonardo uzeo star u svoje ruke. Prihvatio je loptu na nekih >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << 40 metara od gola Metalca, oslobodio se jednog protivnika, prišao golu i ispalio projektil - Nemanja Belić nije imap šansu da spreči gol.

Domaći su sporadično napadali i ne može da se kaže da nije bilo mogućnosti da osvoje makar jedan bod, ali je večeras tim Marka Nikolića znao šta hoće i to je na kraju dobio.

Novim trijumfom crno-beli su se dodatno popeli na tabeli i sada imaju samo četiri boda manje od vodeće Vojvodine koja će odmeriti snage sa Crvenom zvezdom.

78. minut - Neverovatan promašaj Đurđevića, sam je bio na četiri metra od gola Belića, ali je uspeo da pošalje loptu pored leve stative

61. minut - GOOOOOOL, Ponovo je Leonardo strelac za Partizan, odlično je Brazilac sam sebi stvorio prostor za udarac, a onda je usledio projektil za vođstvo crno-belih - 0:1

45+3. minut - Završeno je prvo poluvreme - bez golova. Partizan je bio bolji, ali bez šanse koja bi mogla da se uvrsti među stoodstotne

42. minut - Topovski udarac Jevtovića, Belić boksuje loptu u polje

35. minut - Malo je nedostajalo da Kajsedo iskoristi grešku Miletića, ali nije pogodio okvir gola

31. minut - Belić je zaustavio dva udarca gostiju, najpre Jevtovića iz slobodnog udarca,a potom i Đurđevića koji je posle centaršuta Leonarda šutirao glavom

12. minut - Velika prilika za crno-bele, prošao je po desnoj strani Janković, dao je povratnu loptu ka Leonardu, ali ovaj nije uspeo da šutne ka golu Belića koji je u toj akciji i oborio Jankovića, ali penala nije bilo

Metalac - Partizan 0:1 (0:0)

Leonardo 61

Metalac: Belić, Nikodijević, SImović, Otašević, Bondarenko, Panić, Mijić, Rovčanin, Jovanović, Stojanović, Kajsedo

Partizan: Kljajić, Vulićević, Balažic, Milenković, Miletić, Everton, Jevtović, Janković, Leonardo, Đurđić, Đurđević
Pogledaj vesti o: Večiti derbi