Kapiten Saša Ilić produžio vernost Partizanu

Izvor: Vesti-online.com, 13.Jul.2012, 16:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kapiten Saša Ilić produžio vernost Partizanu

Kapiten fudbalskog kluba Partizan Saša Ilić, nakon produženja ugovora do 2013. godine, rekao da su on i njegovi saigrači silno motivisani i da s nestrpljenjem čekaju prvu utakmicu protiv Valete u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

"Nadam se uspešnoj sezoni, želimo da prođemo u Ligu šampiona i osvojimo prvenstvo >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i kup. Svi smo zdravi, silno motivisani i sa nestrpljenjem iščekujemo prvu utakmicu", rekao je Ilić novinarima na stadionu Partizana.

Sale Ilić je produžio ugovor sa crno-belima na još godinu dana.

"Želim igrama i svojim ponašanjem da opravdam ukazano poverenje i da budem zdrav. Nisam mnogo puta tokom karijere bio povređen. Ako budem pružao dobre igre i opravdavao trenerova očekivanja igraću još. Ostaviću fudbal kada budem osećao da je to - to", kazao je Ilić.

Sportski direktor Partizana Ljubiša Tumbaković rekao je da se nada da će Ilić i sledeće godine u ovo vreme produžiti ugovor, ali i da ga po završetku karijere čeka vrlo značajno mesto u klubu.

"Nadam se da ćemo dogodine produžiti ugovor na još godinu dana, a kada završi karijeru on će ostati u Partizanu. On je mnogo puta igrao jako dobro, na momente čak i maestralno. Njegov odnos prema radu uslovio je da se vrati u Partizan", rekao je Tumbaković.

"Njegova harizmatičnost je prepoznatljiva i zato je on jedinstven. Ovo je njegov klub i čeka ga vrlo značajno mesto po završetku karijere", dodao je Tumbaković.

On je rekao da prelazni rok za taj fudbalski klub još nije završen za taj fudbalski klub i da se nada da će biti još pojačanja.

"Prelazni rok još nije završen, pretpostavljam i nadam se da će biti još pojačanja. Prezadovoljan sam pripremama, pokazan je veliki napredak. Ekipa je

vrlo kompaktna, fizički jako dobro pripremljena. Trener Vladimir Vermezović ih sada osvežava i verujem da će dati pun doprinos na utakmicama ispred nas, pre svega na prvoj protiv Valete u utorak", kazao je Tumbaković.

Partizan sezonu počinje u utorak, 17. jula, na gostovanju Valeti u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ilić kapiten još godinu, pa funkcioner (FOTO)

Izvor: Sportski Žurnal, 13.Jul.2012

Kapiten još godinu dana, legenda zauvek! Obnovio je Saša Ilić vernost Partizanu, upravljaće i narednih 12 meseci igrom Parnog valjka, a kad komande prepusti mlađima ostaće u Humskoj na poziciji – rukovodioca.. Potpisivanjem novog ugovora čuveni „broj 22” ozvaničio je saradnju sa voljenim...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.