Kao Piksi protiv Partizana - Vošin Crnogorac postigao gol za pamćenje! (video)

Izvor: Sportske.net, 28.Okt.2017, 20:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragan Stojković Piksi je to učinio pre tri decenije, nešto slično viđeno večeras na Banjici!

Rad i Vojvodina večeras na Banjici igraju meč 15. kola Superlige, a prvo poluvreme obeležio je spektakularan pogodak Damira Kojaševića, crnogorskog reprezentativca iz redova Vojvodine.

On je u 21. minutu ove utakmice postigao pogodak direktno iz kornera i na taj način doveo Vojvodinu u vođstvo od 1:0.

A evo kako je to uradio Dragan Stojković Piksi pre 30 godina, u dresu Crvene zvezde, protiv Partizana u Humskoj.

Pogledaj vesti o: Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

(VIDEO) KAO PIKSI PROTIV PARTIZANA: Fudbaler Vojvodina dao gol direktno iz kornera! Pogledajte

Izvor: Kurir, 28.Okt.2017

Fudbaler Vojvodine Damir Kojašević postigao je danas gol protiv Rada na Banjici direktno iz kornera.

Vojvodina posle dve decenije razbila maler na Banjici

Izvor: Radio 021, 28.Okt.2017

U prvom susretu 15. kola Superlige, Vojvodina je večeras savladala Rad na Banjici rezultatom 3:0...Strelci su bili Damir Kojašević u 21. minutu susreta udarcem direktno iz kornera, a u samom finišu meča u strelce su se upisali Nemanja Subotić u 86. i Ivica Jovanović u 89. minutu...Beograđani...

Nastavak na Radio 021...

Gol iz kornera, pa promašaj sezone: Voša se čuvala, ali ubedljivo pobedila (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 28.Okt.2017

Kojašević strelac sjajnog gola, Lutovac tvorac neverovatnog promašaja. Na kraju – 0:3..Vojvodina je doša do vrednih bodova, ali i ubedljive pobede na otvaranju 15. kola Superlige protiv Rada na Banjici – 0:3 (0:1)...Lale su daleko teže nego što pokazuje rezultat izašle na kraj sa domaćinom....

Desetka "lala" kao Piksi: Kojašević dao gol direktno iz kornera, Vojvodina ubedljiva protiv Rada (VIDEO)

Izvor: BKTV News, 28.Okt.2017

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na Banjici Rada sa 3:0 (1:0) u prvoj utakmici 15. kola Superlige.