Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Jul.2018, 20:00

KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE: Rudar - Partizan 0:3 (VIDEO+FOTO)

Borba počinje.

Fudbaleri Partizana otvoriće novu sezonu utakmicom prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Rudara iz Pljevalja. Na gradskom stadionu u Nikšiću, crno-beli će izaći na teren sa nekoliko novajlija u timu, tako da će to biti pravi test za pojačanja koja su ovog leta stigla u Humsku. Pobedom, izabranici Miroslava Đukića došli bi na korak od palsmana u narednu rundu kvalifikacija. Dešavanja na ovom meču možete pratiti uživo na sajtu SrbijaDanas.
GROBARI SE SKUPILI U NIKŠIĆU: Evo kako izgleda njihov korteo do stadiona (VIDEO)

GROBARI, OVO SIGURNO NISTE ZNALI: Bili su PARTIZANOVE uzdanice, a igrali su i za Rudar (FOTO)

TEAM NEWS

FK RUDAR: Radović – Pešukić, Živković, Mitrović, Sekulić – Sopo, Golubović, Vuković, Bošnjak, Zečević, Đalović

PARTIZAN: Stojković – Enake, Valiente, Marković, Šehović – Jevtović, Zdjelar, Suma, Pantić – Nikolić, Gomeš. pic.twitter.com/uxoi1wmIJ0

— FK Partizan Belgrade 🇬🇧 (@FKPartizan_EN) 12. јул 20

56. minut: GOOOOOL! Kakav gol novajlije Rikarda Gomeša! Šutirao je jako po zemlji sa nekih 20 metara i pogodio sam ugao gola Rudara. 3:0 za Partizan.

53. minut: Rudar bez ideje u igri...

Seydouba Soumah Goal HD Rudar (Mne) 0-2 Partizan (Srb) 12.07.2018 https://t.co/6Tlr93xF4I #SofaScore #RPL #PAR

— Football (@ifootball16) 12. јул 2018.

50. minut: GOOOOL! Najbolji igrač Partizana na ovoj utakmici, Zlatan Šehović, još jednom je dokazao da se radi o velikom talentu. Odličan prodor i pravovremeni pas ka Sumi kome nije bilo teško da sa 16 metara matira golmana Radovića.

46. minut: Bez izmena na startu drugog dela.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

43. minut: GOOOOOL! Jevtović je sa bele tačke doveo Partizan u vođstvo! Prethodno je Nikolić oboren u šesnaestercu...

30′ Team stats

FK Rudar 0:0 Partizan pic.twitter.com/n01R8HYUC5

— Merrybet (@merrybetsports) 12. јул 2018.

40. minut: Prva prava prilika za Partizan! Šehović je iskoristio dobar pas i munjevitim prodorom izašao jedna na jedan sa Radovićem, međutim golman Rudara je dobro intervenisao.

39. minut: Nikolić i Rikardo i pored želje, do sada nisu pokazali puno... Šehović je za sada bio najagilniji na terenu.

35. minut: Enake je napravio slalom po desnoj strani, odlično centrirao, ali se Pantić nije najbolje snašao.

29. minut: Prva velika prilika na meču, Rudar je bio u akciji, ali je sudija Atvel ipak signalizirao ofsajd...

27. minut: Rikardo je šutirao jako, ali katastrofalno. Lopta je završila daleko preko gola.

24. minut: Terensku inicijativu preuzeo je Partizan, međutim, crno-beli još uvek nisu stvorili ozbiljnu šansu na ovom meču.

16. minut: Pokušali su fudbaleri Rudara da posle duplog pasa ugroze gol Stojkovića, ali je pas prema Kuču bio prejak.

12. minut: Mladi Šehović u nekoliko navrata je uputio solidan centaršu sa leve strane, međutim, napadači PArtizana na startu meča deluje odsutno i dekocentrisano.

9. minut: Rikardo je dobio dobru loptu u dubinu, ali se nije snašao...

7. minut: Prva prilika na ovom meču za domaćina. Zečević je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali neprecizno. Dobra prilika za Pljevljane.

3. minut: Nepovezana igra na obe strane.. Partizan traži svoj ritam.