CRNO-BELI U TREĆOJ BRZINI: Partizan RUTINSKI do pobede u Nikšiću, prvenac Rikarda (VIDEO+FOTO)

Srbija Danas
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Srbija Danas
Ubedljivo.

Fudbaleri Partizana ubedljivo su slavili na gostovanju u Nikšiću protiv Rudara sa 3:0. Izabranici Miroslava Đukića su posle sporijeg starta u nastavku meča ipak uspeo da nametne svoj ritam i na kraju slavi. Golove za crno-bele postigli su Jevtović, Suma i novajlija Gomeš. Treba napomenuti da je debitant, maldi Zlatan Šehović, bio odličan na ovoj utakmici.  Revanš utakmica na programu je za sedam dana u Beogradu.

GROBARI SE SKUPILI U NIKŠIĆU: Evo kako izgleda njihov korteo do stadiona (VIDEO)

GROBARI, OVO SIGURNO NISTE ZNALI: Bili su PARTIZANOVE uzdanice, a igrali su i za Rudar (FOTO)

KRAJ UTAKMICE!

90+3 minut: Čeka se poslednji sudijski zvižduk..

88. minut: Rudar pokušava da dođe do počasnog gola...

82.minut: Suma je ostao na travi. Medicinski tim je ušao na teren.

80. minut: Ulazimo u poslednjih deset minuta duela. pobednik je odavno poznat.. Partizan je već jednom nogom u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

70. minut: Rutinski Partizan ulazi u sam finiš meča. Prednsot koju su stekli do sada garantuje im miran revanš u Beogradu za sedam dana.

64. minut: Izmena u Partizanu. Nikolić je izašao sa terena, a ušao Kosović

56. minut: GOOOOOL! Kakav gol novajlije Rikarda Gomeša! Šutirao je jako po zemlji sa nekih 20 metara i pogodio sam ugao gola Rudara. 3:0 za Partizan.

53. minut: Rudar bez ideje u igri...

50. minut: GOOOOL! Najbolji igrač Partizana na ovoj utakmici, Zlatan Šehović, još jednom je dokazao da se radi o velikom talentu. Odličan prodor i pravovremeni pas ka Sumi kome nije bilo teško da sa 16 metara matira golmana Radovića.

46. minut: Bez izmena na startu drugog dela.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

Video file

43. minut: GOOOOOL! Jevtović je sa bele tačke doveo Partizan u vođstvo! Prethodno je Nikolić oboren u šesnaestercu...

40. minut: Prva prava prilika za Partizan! Šehović je iskoristio dobar pas i munjevitim prodorom izašao jedna na jedan sa Radovićem, međutim golman Rudara je dobro intervenisao.

39. minut: Nikolić i Rikardo i pored želje, do sada nisu pokazali puno... Šehović je za sada bio najagilniji na terenu.

35. minut: Enake je napravio slalom po desnoj strani, odlično centrirao, ali se Pantić nije najbolje snašao.

29. minut: Prva velika prilika na meču, Rudar je bio u akciji, ali je sudija Atvel ipak signalizirao ofsajd...

27. minut: Rikardo je šutirao jako, ali katastrofalno. Lopta je završila daleko preko gola.

24. minut: Terensku inicijativu preuzeo je Partizan, međutim, crno-beli još uvek nisu stvorili ozbiljnu šansu na ovom meču.

16. minut: Pokušali su fudbaleri Rudara da posle duplog pasa ugroze gol Stojkovića, ali je pas prema Kuču bio prejak.

12. minut: Mladi Šehović u nekoliko navrata je uputio solidan centaršu sa leve strane, međutim, napadači PArtizana na startu meča deluje odsutno i dekocentrisano.

9. minut: Rikardo je dobio dobru loptu u dubinu, ali se nije snašao...

7. minut: Prva prilika na ovom meču za domaćina. Zečević je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali neprecizno. Dobra prilika za Pljevljane.

3. minut: Nepovezana igra na obe strane.. Partizan traži svoj ritam.

SUDIJA: Stjuart Atvel

RUDAR: Radović, Pesukić, Mitrović, Živković, Šekulić, Sopo, Golubović (Macanović 74. minut), Kuč (Vuković 61. minut), Đalović (Janketić 74. minut) , Zečević, Bošnjak.

PARTIZAN: Stojković, Valijente (Miletić 77. minut), Marković, Šehović, Enake, Suma, Pantić, Jevtović (Janković 72.minut), Zdjelar, Rikardo, Nikolić (Kosović 64. minut).

Sve najnovije vesti sa Mondijala u Rusiji možete da pročitate OVDE.