KLINCI VODILI PARTIZAN DO UBEDLJIVOG TRIJUMFA: Sjajna partija ‘crno-belih’ u drugom poluvremenu! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 02.Jul.2023, 19:27

Pripremni meč koji može ostati u drugom planu zbog povrede Janka Jevremovića. Partizan se danas u okviru prijateljskog susreta sastao sa ekipom Pesnice. Trener Igor Duljaj je izabrao sledeći sastav: Partizan: Popović – Filipović, Marković, Ilić, Antić – Belić, Mirčetić, Petković – Menig, Jevremović – Baždar. Tokom prvih 45 minuta, mreže su mirovale. Ostaće upamćena ... Read more
The post KLINCI VODILI PARTIZAN DO UBEDLJIVOG TRIJUMFA: Sjajna partija ‘crno-belih’ u drugom poluvremenu! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.