JSL: Nove pobede Napretka i Javora

Izvor: B92, 31.Avg.2013, 18:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Napretka iz Kruševca slavili su u Pećincima protiv Donjeg Srema 3:1, dok je Javor sa 2:0 savladao Spartak u Subotici u 4. kolu Jelen Superlige.

U derbiju subotnjeg programa, Zvezda je bila bolja od Radničkog u Kragujevcu, dok je čast domaćina odbranio Novi Pazar trijumfom na OFK Beogradom 2:0.

Od 19 časova počeli su mečevi Voždovac - Novi Pazar i Radnički Niš - Sloboda Užice.

Partizan - Rad

Tekstualne prenose mečeva pratite na našem sajtu.

Prvi gol viđen je već posle pet minuta igre. Javor je poveo u Subotici golom Borka Veselinovića.

I drugi gol u četvrtom kolu delo je gostujuće ekipe. Ovoga puta, do vođstva je stigao Napredak pogotkom Gavrića.

Do kraja poluvremena postignut je još jedan gol. U Novom Pazaru poveli su domaći golom Lazarevića.

Prvi gol u nastavku delo je igrača Donjeg Srema. Izjednačenje domaćima doneo je Veselinović u 51. minutu autogolom.

Nastavljaju da padaju golovi na terenima širom Srbije. Novi Pazar i Javor su duplirali svoje prednosti. Strelac u Pazaru bio je Arsenijević u 62, dok je drugi gol za Javor postigao Drazić u 65. minutu.

Posle prvih 45 minuta, na mečevima Voždovac - Jagodina i Radnički Niš - Sloboda Užice nema golova.

Prvi gol na mečevima od 19 časova viđen je na stadionu Voždovca, koji prvi put igra na svom novom stadionu na tržnom centru. Jagodinci su poveli u 54. minutu golom Đurića, ali su domaći samo osam minuta kasnije izjednačili, strelac je bio Obradović.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan