Izvor: HotSport.rs, 01.Dec.2023, 23:40

HRVAT DONEO SREĆU I ZVEZDI: Partizan pobedio uz njega, a sada i crveno-beli upisali pobedu!

Dobro ga pamte još uvek svi navijači večitih. Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 11. kola Evrolige na svom parketu protiv ekipe Anadolu Efesa, a rezultat po završetku meča iznosi 97:83. Ipak, u Areni se našao i čuveni košarkaš, Krunoslav Simon, između ostalog igrač i Anadolu Efesa, a on je za Telegraf rekao sledeće. – Spojio sam malo da iskoristim, igraju danas ... Read more
The post HRVAT DONEO SREĆU I ZVEZDI: Partizan pobedio uz njega, a sada i crveno-beli upisali pobedu! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na HotSport.rs...

NE MOŽE DA SE NE POBEDI PRED SKORO 20.000 NAVIJAČA: Turčin iskreno o Zvezdi, pričao i o Obradoviću!

Izvor: HotSport.rs, 01.Dec.2023

Turčin iskren. Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 11. kola Evrolige na svom parketu protiv ekipe Anadolu Efesa, a rezultat po završetku meča iznosi 97:83. Nakon meča, šef struke gostiju, Erdem Kan izneo je svoje utiske.   – Odbrana u trećoj i četvrtoj četvrtini je prelomila utakmicu....

Nedović: Znam jedan tim kome je Efes bio prekretnica

Izvor: B92, 02.Dec.2023, 09:50

Crvena zvezda je uspela da savlada Anadolu Efes u Areni rezultatom 97:83, a najefikasniji je bio Nemanja Nedović sa 23 poena...Njegova rola u trećoj četvrtini bila je ključna da se crveno-beli vrate iz minusa na poluvremenu i preokrenu kompletan tok meča u svoju korist...U tom periodu je ubacio...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.