Izvor: JUGpress.com, 09.Jul.2025, 22:14

Počelo 31. Brestovačko leto

LESKOVAC

Na terenu pored Doma kulture u Brestovcu je, nastupom leskovačkih mažoretkinja, počelo 31. Brestovačko leto. Manifestaciju je otvorio načelnik Jablaničkog upravnog okruga Miloš Ćirić koji ističe da ova manifestacija za cilj ima kulturni i društveni napredak lokalne zajednice.

„Organizacijom ovakvih manifestacija održavaju se dobri međuljudski odnosi, neguje se duh zajedništva i razvija se kreativnost pre svega kod dece i omladine, prema kojima su ovakvi >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << skupovi ponajviše i usmereni.“

Direktor Doma kulture u Brestovcu Miloš Ranđelović najavljuje raznovrsna dešavanja, kao što su folklor, ples, muzički program za decu uz maskenbal za najmlađe, radionice i tradicionalne „Igre bez granica“ u narednim danima, kao i turnir u malom fudbalu.

Manifestacija „Brestovačko leto 2025“ trajaće do 20. jula, a po dogovoru sa mesnim zajednicama deo programa će biti premešten u Draškovac i Donje Brijanje.

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.