Izvor: Kurir, 09.Mar.2012, 08:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GRANT: MA, KAKAV ČELSI
Jedni se raduju, drugi tuguju! Trener Partizana Avram Grant demantuje navode engleskih medija po kojima je jedan od kandidata za preuzimanje klupe londonskog Čelsija. Izraelski stručnjak priznaje da je veliki prijatelj s vlasnikom „plavaca“ Romanom Abramovičem, ali da nema nameru da odlazi iz Humske, gde je došao tek pre nešto manje od dva meseca.
Jedni se raduju, drugi tuguju!
Trener >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Partizana Avram Grant demantuje navode engleskih medija po kojima je jedan od kandidata za preuzimanje klupe londonskog Čelsija. Izraelski stručnjak priznaje da je veliki prijatelj s vlasnikom „plavaca“ Romanom Abramovičem, ali da nema nameru da odlazi iz Humske, gde je došao tek pre nešto manje od dva meseca.
- Priče o Čelsiju su gluposti. Priznajem da se svaki dan čujem s ljudima iz bivšeg kluba, ali niko mi ništa nije ponudio. Prema tome, ostajem u Partizanu. Tek sam došao u Beograd, potpisao ugovor i planiram da nastavim započeti posao - kaže Grant.
(S. R.)
Pogledaj vesti o: London






















