Fudbaleri Partizana otputovali u Belorusiju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Avg.2015, 10:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana otputovali u Belorusiju

Fudbaleri Partizana otputovali su danas u Belorusiju, gde će igrati prvi meč plej-ofa za Ligu šampiona protiv BATE Borisova.

Trener Zoran Milinković na put je poveo 19 fudbalera, koji su bili veoma raspoloženi i puni optimizma oko plasmana u Ligu šampiona.

"BATE je veliki klub, ali sve zavisi od nas. Možda imaju više iskustva od nas, ali ne previše. Kvalitetan su tim, neguju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ruski stil, ali želimo pobedu u prvom meču", rekao je Ivan Bandalovski novinarima na aerodromu Nikola Tesla uoči polaska.

Bugarski internacionalac ističe da će ekipa uraditi sve da se nađe u grupnoj fazi elitnog takmičenja jer je velika razlika između Lige šampiona i Lige Evrope.

"Velika je razlika između ta dva takmičenja. Nema veze što smo obezbedili LE, ali hoćemo Ligu šampiona. Nemam problem da sutra počnem na poziciji levog beka, spreman sam i sve je do trenera. Bio sam povređen, ali sada je sve u redu", naveo je Bandalovski.

Jedan od najstandardnijih igrača Miroslav Vulićević dodao je da se nada pozitivnom rezultatu koji bi približio crno-bele ostvarenju sna.

"Veliki je ulog u karijeri, plasman u Ligu šampiona. Šta god bilo u prvoj utakmici postoji revanš, ali nadamo se pozitivnom rezultatu. Sve sem poraza je dobar rezultat, a bilo bi idealno kada bismo sačuvali našu mrežu", rekao je Vulićević.

Prva utakmica četvrtog kola kvalifikacija za Ligu šampiona između BATE-a i Partizana igra se sutra od 20.45 u Borisovu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Partizanu kasni let za Belorusiju

Izvor: B92, 17.Avg.2015

Fudbaleri Partizana sa zakašnjenjem će otputovati u Belorusiju, gde će igrati prvi meč plej-ofa za Ligu šampiona protiv BATE Borisova. 'Crno-beli' bi trebalo da polete oko 13 časova.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.