FUDBALERI PARTIZANA POBEDILI KOPER

Izvor: Kurir, 01.Mar.2011, 23:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KOPER - Fudbaleri Partizana savladali su slovenačkog prvoligaša Koper sa 4:3 (1:1), u poslednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone.

Strelci su bili Vasiljev u 30. iz penala, Bubanja u 66. i Blažič u 87. za Koper, a Krstajić u 20, Brašanac u 73, Šćepović u 79. i Adija u 90. minutu za Partizan.

Trener "crno-belih" Aleksandar Stanojević nije mogao da računa na prehlađenog

Sašu Ilića, a protiv Kopera je izveo sledeći sastav: Stojković (Živković), >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Miljković (Stevanović), Savić (Jovanović), Krstajić (Stanković), Lazevski (Kizito), Petrović (Medo),

Tomić (Brašanac), Babović (Smiljanić), Vukić (Bogunović), Tejgo (Šćepović), Ilijev (Adija).

U utakmici 16. kola prvenstva Srbije Partizan igra 5. marta na gostujućem teren protiv Inđije.

Luiz i Lampard srušili lidera

Izvor: B92, 01.Mar.2011

Fudbaleri Čelsija pobedili su Mančester junajted sa 2:1, u zaostaloj utakmici engleske Premijer lige...Ovom pobedom tim Karla Ančelotija je uhvatio 'poslednji voz' da se uključi u borbu za titulu...Ekipa Ser Aleksa Fergusona vodila je na poluvremenu golom Vejna Runija u 30. minutu, ali je Čelsi...

Pogledajte sedam pogodaka sa meča Partizan - Koper

Izvor: Blic, 02.Mar.2011, 10:55

Prava goleada viđena je na prijateljskom meču u kome su fudbaleri Partizana pobedili Koper sa 4:3...Strelci za Partizan u ovom duelu bili su Krstajić u 20, Brašanac u 75, Šćepović u 79 i Adija u 90 minutu, dok su za slovenačku ekipu pogotke dali u 30 minutu iz jedanaesterca, Bubanja u 66. i Blažič...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.