Izvor: HotSport.rs, 13.Mar.2024, 19:51

BOLAN PORAZ PARTIZANA U HUMSKOJ: Napredak otkinuo bodove crno-belima i učinio uslugu Zvezdi! (VIDEO)

Ozbiljan kiks crno-belih u lošem momentu Fudbaleri Partizana doživeli su šokantan poraz na svom terenu, pošto je od njih bila bolja ekipa kruševačkog Napretka sa 0:1 u meču 25. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Već u 6. minutu crno-beli su imali dve kapitalne prilike preko Sameda Baždara, ali mu je oba šuta odbrani maestralni čuvar mreže Napretka, Savić. Nepunih desetak ... Read more
The post BOLAN PORAZ PARTIZANA U HUMSKOJ: Napredak otkinuo bodove crno-belima i učinio uslugu Zvezdi! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....
Pogledaj vesti o: Kruševac