Izvor: B92, 11.Mar.2014, 11:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nasri: U Barseloni samo ljudi
Fudbaler Mančester Junajteda Samir Nasri rekao je da je poraz Barselone od Valjadolida pokazao da su Katalonci samo ljudi.
Dva tima sastaju se u sredu od 20.45 u revanšu osmine finala Lige šampiona, a šampion Španije ima prednost od 2:0 iz prvog susreta, odigranog u Mančesteru.
Barselona je proteklog vikenda izgubila od >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Valjadolida, ekipe koja se bori za opstanak u Primeri, dok je Siti eliminisan u četvrtfinalu FA kupa od Vigana.
„Veliko je razočaranje što nas je Vigan dva puta u poslednjih godinu dana pobedio u FA kupu. Teško je to prihvatiti. Evo kako ja gledam na to, FA kup nam je dat na tacni, a mi smo odbili da ga uzmemo. Pokušaćemo da naučimo iz svojih grešaka i ispravimo ih protiv Barselone i izvučemo dobar rezultat“, rekao je Nasri.
Uprkos nepovoljnom rezultatu pred revanš, Nasri veruje da njegov tim može da prođe u četvrtfinale Lige šampiona.
„Mislim da je u fudbalu sve moguće. Video sam ih proteklog vikenda protiv Valjadolida. Taj meč je samo pokazao da su i u Barseloni ljudi“, istakao je Nasri.
Nasri je u dresu Arsenala doživeo dva teška poraza od Barselone, ali da veruje da je te 2010. godine katalonski klub bio mnogo bolji nego sada.
„Ti mečevi mi nisu ostali u dobrom sećanju, ali mislim da su oni tada bili bolji nego što su sada. Igrali smo protiv Mesija, a protiv njega je bilo nemoguće igrati. Postigao je četiri gola protiv nas, nadam se da tako neće biti i ovoga puta. Kamp Nou je uvek nešto posebno, neverovatan je osećaj igrati tamo. Očekuje nas težak posao, ali ako odigramo kako znamo, imamo šansu“, naglasio je francuski fudbaler.
Nasri: U Barseloni samo ljudi
Izvor: B92, 11.Mar.2014
Fudbaler Mančester Sitija Samir Nasri rekao je da je poraz Barselone od Valjadolida pokazao da su Katalonci samo ljudi...Dva tima sastaju se u sredu od 20.45 u revanšu osmine finala Lige šampiona, a šampion Španije ima prednost od 2:0 iz prvog susreta, odigranog u Mančesteru...Barselona je proteklog...
'Građani' optimisti, Katalonci obazrivi
Izvor: Sportske.net, 11.Mar.2014
Mančester Siti u meču sa Barsom vidi lek od Vigana, Nasri jedva čeka meč, dok Viktor Valdes smatra da prednost iz prrvog meča ne igra ulogu u revanšu.











