Izvor: Glas javnosti, 06.Avg.2012, 14:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kajakaš Tomićević bez finala
Reprezentativac Srbije u kajaku Marko Tomićević nije uspeo da se plasira u A finale pojedinačne trke na 1.000 metara na Olimpijskim igrama u Londonu. Tomićević je završio sedmi u svojoj polufinalnoj grupi sa vremenom tri minuta, 43 sekunde i 589 hiljaditinki, a ukupno je zauzeo 14. mesto.
Najbolje vreme u polufinalu imao je Adam van Koeverden, koji je trku završio za 3:28.209. Tomićević će se takmičiti u B finalu za plasman od devetog do 16. mesta. Finala su na programu u sredu u 10.30.
Pogledaj vesti o: London
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







