(VIDEO) ĐOKOVIĆ I KARLOVIĆ SNIMILI PESMU MOJA DROGA JE TENIS

Izvor: Kurir, 26.Jun.2010, 20:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) ĐOKOVIĆ I KARLOVIĆ SNIMILI PESMU "MOJA DROGA JE TENIS"

BEOGRAD - Srpski teniser Novak Đoković i njegov hrvatski kolega Ivo Karlović otpevali su zajednički pesmu "Moja droga je tenis" u okviru humanitarne kampanje "Ambasadori regije protiv droge".

Kako se navodi, regionalni počasni ambasadori protiv droga Đoković i Karlović snimili su "Moja droga je tenis" povodom Međunarodnog dana borbe protiv zloupotrebe i nezakonitog prometa droge.

"Ponekad neuhvatljivi >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << zbog brojnih obaveza, Novak i Ivo odmah su pristali na učešće u projektu. Karlović je u hip-hop i rok žanru prvi snimio svoj deo pesme u 'Bejbi duks' (Baby Dooks) studiju u Zagrebu, dok je Đoković u pauzi 'Serbian opena 2010' u studiju 'Digimedije' otpevao svoju deonicu", kaže se u saopštenju.

Đoković je istakao da se priključio kampanji jer je želeo da doprinese borbi protiv droge i nasilja u regionu, uveren da će ova humanitarna akcija "otvoriti oči ljudima kojima je to potrebno".

"Pesma je bila zabavna i interesantna. Zahvalio bih i prijateljima Karloviću i 'Bejbi duksu' na saradnji, kao i svima ostalima koji podržavaju ovu akciju", rekao je Đoković.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.