UŽIVO: Đoković - Marej 1:0! Idemo, Nole

Izvor: Vesti-online.com, 31.Jan.2016, 10:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO: Đoković - Marej 1:0! Idemo, Nole

Najbolji teniser planete Novak Đoković igra šesto finale Australijan opena. Prethodnih pet je pobeđivao. Rival - stara mušterija Endi Marej. Ostanite uz portal VESTIONLINE i pratite tekstualni prenos meča sa "Rod Lejver arene" u Melburnu.

Sve je na strani Novaka. Za mnoge je apsolutni favorit, ali to treba i da se dokaže na terenu. Srbin i Škot odigrali su 30 mečeva, a naš as je pobedio 21 put. U 2015. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << godini je skor 6:1 za Novaka.

Duel dva trenutno najbolja tenisera na ATP listi biće njihovo četvrto finala u Australiji, a Đoković je slavio 2011, 2013, i 2015. godine. Prošle sezone bilo je 3:1 u setovima, a odlučujući set Srbin je dobio 6:0.

Novak je svestan da ga već svi vide na tronu, ali to ga sigurno neće uspavati.

- Prija mi kada čujem pozitivne prognoze, ali to ne sme da me ponese. Ipak, uloga favorita mi nameće i određenu mentalnu prepreku. Moram prognoze da potvrdim na terenu - rekao je Đoković.

S druge strane, Marej istakao je da ima tajni plan kako da u svom petom finalu u Melburnu konačno dođe do trofeja.

- Moram mnogo važnih stvari da uradim, budem skoncentrisan i odigram najbolji meč. Imam tajni plan i nadam se da ću da ga iskoristim. Bilo je teško u prethodnim mečevima protiv Novaka - istakao je Marej.

Nadamo se da ste ustali, popili jutarnju kaficu i seli kraj malih ekrana. Idemo, Nole, do nove titule, do nove ispisivanja nove stranice u teniskoj istoriji.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković,   Novak Đoković finale

Nastavak na Vesti-online.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.