Izvor: Mondo, 19.Jan.2017, 09:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hoće da bude uz Noleta! (FOTO)
Ona je "bacila oko" na Novaka Đokovića.
Pevačica i starleta Dušica Grabović je na Instagramu poručila srpskom teniseru Novaku Đokoviću da mu želi sreću na Australijan openu i da će otputovati u Melburn da ga podrži sa tribina.
Zvezda rijalitija, koja je često u Australiji zbog angažmana, postavila je fotografiju sa Noletom iz izlaska ispod koje >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je napisala kako joj nedostaje.
Šta uradi?! (FOTO)
"Žao mi je što nisam u mojoj voljenoj Australiji da te bodrim sa tribina na samom početku Australijan opena. Ipak, dolazim uskoro kada budeš u finalu, jer je Australija tvoj teren i znam da ćeš je opet osvojiti i izaći sedmi put kao pobednik. Napred, Nole, uz tebe sam", poručila je Dušica drugom igraču sveta.
Žao mi je što nisam u mojoj voljenoj Australiji da te bodrim sa tribina na samom početku Australian opena,ali uskoro dolazim kada budes u finalu jer je Australija tvoj teren i znam da ces je opet osvojiti i izaći sedmi put kao pobednik Australian Opena Napred Nole,uz tebe sam✌️ @djokernole #novakdjokovic #winner #numberone #tenis #australianopen #melbourne
A photo posted by Dusica Grabovic (@dusicagrabovic) on Jan 17, 2017 at 12:48pm PST
















