Izvor: RTS, 16.Avg.2015, 22:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković – Mari 0:1 |2:0|
Novak Đoković i Endi Mari sastaju se u finalu Rodžers kupa u Montrealu. Direktan prenos je na našem Prvom programu.
22.30 - Odličan početak drugog seta za Đokovića, odmah je napravio brejk, a potom i potvrdio. Vodi sa 2:0.
22.20 - Posle više od jednog časa igre, Endi Mari je osvojio prvi set >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << rezultatom 6:4.
21.55 - Novak je bio u nezgodnoj situaciji, ali je uspeo da se "izvuče". Prvo nije dozvolio Mariju da povede sa 5:1, a onda je napravio brejk i smanjio na 3:4. Sada će servirati za izjednačenje.
21.43 - Prvi do brejka dolazi Mari, koji je iskoristio šestu brejk-loptu - vodi sa 3:1.
21.30 - Dugačak gem, Mari je uspeo da zadrži svoj servis, poveo je sa 2:1.
21.15 - Počelo je finale, Endi Mari je prvi na servisu.
21.05 - Teniseri su na terenu, uskoro će početi finale.
U finalu Rodžers kupa u Montrealu sastaju se najbolji teniser sveta – Novak Đoković i trenutno treći teniser na ATP listi Endi Mari.
Novak i Mari se veoma dobro poznaju, pošto su se do sada sastajali 27 puta.
Srpski teniser ima ubedljivu prednost – 19:8, a pobedio je Marija na poslednjih osam mečeva.
Đoković je polako podizao igru kako je turnir u Kanadi odmicao, a za plasman u finale savladao je Žeremija Šardija sa 2:0 (6:4, 6:4).
Mari je, možda i lakše nego što se očekvalo, u polufinalu bio bolji od Keija Nišikorija sa 6:3, 6:0 za svega 65 minuta igre.
Finale u Montrealu počinje u 21 sat, a možete ga pratiti u direktnom prenosu na Prvom programu RTS-a.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković finale






