Kakvo nas vreme čeka u prvom danu 2014.

Izvor: Blic, 01.Jan.2014, 10:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakvo nas vreme čeka u prvom danu 2014.

U Srbiji će danas, prvog dana Nove godine, posle mestimično maglovitog jutra, tokom dana biti malo i umereno oblačno, u većini mesta sa dužim periodima sunčanog vremena, a najviša dnevna temperatura iznosiće do devet stepeni.

Kako je saopštio Republički hidrometeorološki zavod, u Negotinskoj i Timočkoj Krajini biće oblačno i tmurno, sa sipećom kišom koja će se ujutro ponegde lediti pri tlu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Vetar će biti slab i umeren, u južnom Banatu i jak jugoistočni. Jutarnja temperatura iznosiće od minus dva do tri, najviša dnevna od četiri do devet, u Timočkoj i Negotinskoj Krajini oko dva stepena.

I u Beogradu će danas u toku dana biti malo i umereno oblačno, sa dužim periodima sunčanog vremena.

Vetar će biti umeren, povremeno jak, jugoistočni. Jutarnja temperatura iznosiće oko dva, najviša dnevna oko osam stepeni.

U Srbiji će, prema izgledima vremena za sedam dana, do 8. januara, do nedelje jutra biti mestimično maglovita, a tokom dana biće malo i umereno oblačno, u većini mesta sa sunčanim intervalima. Vetar će biti slab i umeren, jugoistočni, u subotu i nedelju u košavskom području pojačan.

U nedelju i ponedeljak biće oblačno mestimično s kišom. Zatim će do kraja perioda biti suvo, a maksimalna temperatura biće malo iznad proseka.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.