Izvor: HotSport.rs, 18.Avg.2016, 00:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZBOGOM LEGENDO: Toni Parker se oprostio od reprezentacije

Francuski košarkaš Toni Parker rekao je posle današnjeg poraza od Španije u četvrtfinalu Olimpijskih igara da završava reprezentativnu karijeru.

Francuska je izgubila od Španije 67:92 u četvrtfinalu takmičenja, a Parker je posle toga rekao da mu je to bio poslednji reprezentativni nastup. Ovaj 34-godišnji plejmejker proveo je skoro pola svog života u programu nacionalnih selekcija i kazao je da mu je teško što se oprašta.
RIO 2016: Španci se razgoropadili >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << i preslišali Francuze (VIDEO)
Plejmejker San Antonija bio je jako uspešan u NBA, ali nije imao mnogo uspeha na olimpijskim igrama. Francuska nije igrala 2004. i 2008. dok je pre četiri godine u Londonu bila šesta. Jedinu medalju osvojila je u Sidneju 2000, srebrnu.
“Imam mnogo lepih uspomena i mnogo teških uspomena, ali to je sport”, rekao je Parker.
The post ZBOGOM LEGENDO: Toni Parker se oprostio od reprezentacije appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na HotSport.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.