Izvor: Vesti-online.com, 14.Sep.2014, 14:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teo: NBA može, ali za tri miliona!
Ameri se najviše plaše Miloša Teodosića. Sjajni plejmejker Srbije briljira na SP i nije čudo što NBA skauti "ispipavaju" puls. Tako je novinar američke ESPN-a Mark Stajn napisao na Tviter da je Teo rekao da bi igrao u najjačoj ligi na planeti za tri miliona dolara.
Toliko ili približno pomenutoj sumi, naš as igra za jedan od najbogatijih evropskih klubova, moskovski CSKA. Da li će posle finalne utakmice cena našeg asa da bude još veća, ostaje da vidimo?
Pogledaj vesti o: Moskva
Nastavak na Vesti-online.com...
Teo o NBA: Možda bude kasno...
Izvor: B92, 14.Sep.2014
Plejmejker reprezentacije Srbije Miloš Teodosić izjavio je za portal Eurohoops da nije siguran da li će ikada zaigrati u NBA ligi...“Ne znam“, rekao je Teodosić uz osmeh, “Potpisao sam ovog leta novi ugovor as CSKA i biće mi 30 godina kada se on okonča za tri sezone. U tom trenutku možda...





