Izvor: HotSport.rs, 19.Mar.2024, 11:25

TEŠKO DA MOŽE BOLJE OD OVOGA: Edvards izveo jedno od najbrutalnijih zakucavanja u NBA! (VIDEO)

Au… Košarkaši Minesota Timbervulvsa još jednom potvrdili da su hit aktuelne sezone u NBA porazivši Jutu Džez rezultatom 114:104 u „Delta Centru“. Gosti su uspeli da anuliraju zaostatak od petnaest poena koji su imali na kraju prve četvrtine (37:22), i do kraja treće četvrtine gledali smo izjednačen meč (83:83). Upravo u tim trenucima, možda je ... Read more
The post TEŠKO DA MOŽE BOLJE OD OVOGA: Edvards izveo jedno od najbrutalnijih zakucavanja u NBA! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....