Slab učinak Miličića i Pavlovića

Izvor: B92, 22.Dec.2011, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U noći između srede i četvrtka odigrano je osam predsezonskih utakmica NBA lige, a od srpskih košarkaša na terenu su bili Darko Miličić i Saša Pavlović.

Minesota kao gost savladala Milvoki sa 85:84, a Miličić je na terenu proveo 14,5 minuta uz učinak dva poena, četiri skoka i dve asistencije.

Saša Pavlović se našao u startnoj postavi Bostona za utakmicu sa Torontom, ali je za 21 minut postigao dva poena >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i dva puta uhvatio loptu pod košem. Seltiksi su zabeležili pobedu rezultatom 81:73.

Za razliku od prethodne utakmice u kojoj je bio starter, Miličić je ovog puta ušao sa klupe, a njegovo mesto u prvoj petorci zauzeo je doskorašnji član beogradskog Partizana Nikola Peković. Pekovićev udeo u pobedi Minesote iznosio je četiri koša i pet uhvaćenih lopti za 12 minuta.