Saga se nastavlja – Lejkersi žele Irvinga

Izvor: B92, 27.Jun.2022, 19:19

Saga se nastavlja – Lejkersi žele Irvinga

U prethodnih nekoliko dana Kajri Irving je u centru pažnje u NBA ligi.

Košarkaš Bruklin Netsa mogao bi da napusti Netse ovog leta i to putem trejda.

Za njega su zainteresovani Los Anđeles Lejkersi, a po navodima pojedinih novinara i sam Irving bi hteo da se preseli u Kaliforniju.

Kako prenosi Adrijan Vojnarovski, novinar ESPN-a i jedan od najbolje obaveštenih insajdera u NBA svetu, Irving >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je meta Lejkersa koji žele da ga dovedu putem trejda.

Međutim Bruklin kako stvari stoje nije zainteresovan za tu opciju koju bi Lejkersi želeli.

Kako Kajri Irving ima opciju da i naredne sezone po ugovoru zaradi 36 miliona dolara, ostaje da se vidi da li će on tu opciju iskoristiti ili će je odbiti i tako postati slobodan igrač.

Ukoliko postane slobodan igrač, u tom slučaju se otvaraju i mnoge druge karte.

Da li će Lejkersi uspeti u svojoj nameri ili će Irving završiti negde drugde, ostaje da se vidi u narednom periodu. Igrači koji na raspolaganju imaju opciju u ugovoru identičnu Irvingovoj imaju rok da se izjasne o tome do 29. juna, a dan nakon toga počinje "pijaca".

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.