STIGAO JE: NBA pojačanje Partizana u Beogradu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Avg.2021, 15:13

STIGAO JE: NBA pojačanje Partizana u Beogradu (VIDEO)

Pridružio se crno-belima.

Radions Kuruks, NBA pojačanje Partizana za novu sezonu, stiglo je u Beograd. Letonski šuter koji je igrao za Hjuston, Bruklin, Hjuston i Milvoki se za klupsku televiziju predstavio i izneo očekivanja za sezonu u kojoj se mnogo očekuje od njega.

-  Nije mi prvi put u Beogradu. Bio sam jednom kada sam sa Barselonom doputovao na meč protiv Crvene zvezde. Upoznat sam >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << malo sa gradom, ali i klubom – počeo je Kurus.

Otkrio je da su mu dva bivša igrača Partizana već dosta pomogla.

– Klub je sjajan. Čuo sam dosta o navijačima, pričao mi je Davis Bertans o svemu. Najviše mi je on saveta dao. Bogdan Bogdanović mi je takođe udelio nekoliko saveta. Njih dvojica su mi u ovom momentu pomogli, Bogdan mi je rekao da mogu da ga pozovem uvek ako mi bude bila potrebna pomoć.

O Željku Obradoviću i očekivanjima ističe…

Liverpul otvara sezonu u kojoj želi da se vrati na tron Premijer lige današnjim (17.30) gostovanjem u Noriču, gradu koji živi za fudbal. Kvota na tim Jirgena Klopa je 1,35, a na povratnika u elitu čak 8,00, dok je kombinazzija 2&3+ 1,72. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Norič - Liverpul.

– Znam da je trener Željko dosta strog i intenzivan. Znam da će biti izazovno, ali verujem da ću se brzo prilagoditi. On je bez dileme legenda u Evropi. Nisam bio u NBA ligi dve godine, nisam previše igrao. Potrebna mi radost dok igram košarku i zbog toga sam došao u Partizan. Očekujem dosta, očekujem trofeje.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.