Izvor: Telegraf.rs, 24.Jun.2016, 14:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prva reakcija Bogdana Bogdanovića na vest o trejdu u Sakramento!
Reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović dočekao je petak sa saznanjem da je Sakramento preuzeo prava na njega nakon trejda u večeri NBA drafta. Bogdan je u razgovoru sa novinarima pred prijateljsku utakmicu protiv Francuske rekao da ekipa nema mnogo vremena za pripreme pred kvalifikacioni turnir i ponovio da je Francuska odlična provera, a osvrnuo se i na informacije o trejdu.
- Francuska je izuzetno dobar protivnik. Nadamo se da ćemo pokazati našoj publici dugogodišnji >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << rad sa selektorom. Vidi se da se svake godine sve lakše uklopimo, i da vlada dobra atmosfera u ekipi. Svi dolazimo motivisani na treninge - rekao je Bogdanović i osvrnuo se na trejd u Sakramento.
- Ne znam puno, ali ako se to desi nadam se da ću sarađivati sa bivšim igračima naše reprezentacije Divcem i Stojakovićem - istakao je Bogdanović.
Prijateljska utakmica između Srbije i Francuske na programu je u subotu od 21.oo u Areni, dok je za utorak planiran duel sa selekcijom Grčke od 20.15.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Pogledaj vesti o: NBA






