POTRESI U NBA LIGI: Durent napustio Bruklin, Vestbruk u Juti

Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Feb.2023, 09:25

POTRESI U NBA LIGI: Durent napustio Bruklin, Vestbruk u Juti

Značajne promene.

Uzbudljivo NBA veče je za nama. Nije toliko bilo interesantno na samim mečevima najjače lige na svetu koliko jesu dešavanja u vezi prelaznog roka. 

Posle Kajrija Irvinga koji je napustio Bruklin i potpisao za Dalas, isto je učinila i druga zvezda tima Kevin Durent, samo što je on otišao put Finiksa.

U velikom trejdu dve ekipe u redove tima iz Arizone pored Durenta >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je stigao i Ti – Džej Voren, dok su put Njujorka otišli Mikel Bridžis, Kem Džonson, Dža Krauder. Takođe Netsi su dobili pravo biranja za četiri pika kao i mogućnost prečeg biranja na draftu.

Sredinu je promenio i Rasel Vestrbruk. On je u trejdu Lejkersa, Minesote i Jute napustio potpisao za Džezere.

Pored njega u Jutu su došli Huan Toskano Anderson, Demijan Džouns, a oni su dobili i pravo na izbor u prvoj rundi drafta 2027. od Lejkersa.

U Los Anđelesu su iz Minesote završili Danđelo Rasel, Malik Bizli i Džared Vanderbilt. Minesota je u trejdu dobila Majka Konlija, Nikel Aleksander Vokera, kao i pikove druge runde drafta 2024, 2025 I 2026. godine.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Danina Jeftić, glumica i bivša rukometašica

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.